O nas

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, ktora na rynku działa nieprzerwanie od 2003 roku. Specjalizujemy się z sprawach podatkowych i socjalnych z zagranicy.

Oferujemy rozliczenia podatkowe z Holandii, Niemiec, Belgii i Austrii. Przygotujemy także dla Ciebie rozliczenie do polskiego urzędu skarbowego.

Pomożemy Ci w uzyskaniu zasiłków rodzinnych z Holandii i Niemiec, ubezpieczeń i dofinansowań, PD U1 - potwierdzenia lat składkowych z Holandii. Złożymy wniosek o wykup składek emerytalnych z Holandii lub zgłosimy pojazd do podatku drogowego MRB. Oferujemy ponadto tłumaczenia ustne i pisemne. Często podejmujemy się także pomocy w innych, nierzadko nietuzinkowych problemach, jakie napotykają nasi Rodacy za granicą.

Nasze biuro mieści się w Gliwicach ale obsługujemy też Klientów z całej Polski i z zagranicy - drogą elektroniczną oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Naszym priorytetem jest  profesjonalne, rzetelne i jak najkorzystniejsze i najszybsze załatwienie spraw realizowanych za naszą pomocą. Zapewniamy indywidualne i kompleksowe podejście do każdego Klienta.

Masz problem? Skontaktuj się z nami

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i dziękujemy za zaufanie.
Izabela Krawczyńska
Izabela KrawczyńskaGliwicegliwice@bfapoland.eu
ul. Zwycięstwa 14/16
44-100 Gliwice
gliwice@bfapoland.eu
+48 608 580 610

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług i dziękujemy za zaufanie.
BFA Poland sp. z o.o. w branży podatkowej istnieje od 2003 roku.

O nas

Witamy na stronie BFA Poland sp. z.o.o.
Oferujemy szybkie i profesjonalne rozliczenie podatku z zagranicy.

Newsletter

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz