Rozliczenia podatkowe online – gwarancja bezpieczeństwa Twoich dokumentów

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego oferujemy rozliczenia podatkowe online. Możesz powierzyć nam rozliczenie swoich dochodów z zagranicy niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywasz! Nasze biuro znajduje się w Gliwicach, jednak dzięki współpracy online oraz z wykorzystaniem poczty tradycyjnej – osobiste spotkanie w siedzibie BFA Poland nie jest konieczne. Niezależnie od tego, czy ubiegasz się o zwrot podatku z Austrii czy innego kraju, w którym pracowałeś albo pracujesz – bez obaw możesz powierzyć nam swoje
sprawy.

Zastanawiasz się, czy dokumenty, które prześlesz nam elektronicznie, będą naprawdę bezpieczne? Jako administrator Twoich danych osobowych przywiązujemy szczególną uwagę do ich poufności oraz starannego gromadzenia i przechowywania. Stosujemy różne środki, które mają na celu ochronę danych oraz zabezpieczamy je przed udostępnianiem osobom, które nie są upoważnione do zapoznawania się z dokumentami. Do komunikacji z Klientami używamy protokołu SFTP, który jest uważany za najbardziej bezpieczną metodę, służącą do przesyłania plików na określony serwer. Możesz mieć pewność, że cała komunikacja jest skutecznie zaszyfrowana, a Twoje dane będą po przesłaniu w pełni bezpieczne.

Wybierz szybkie, wygodne i poprawne rozliczenia podatkowe online

Z pewnością wiesz, że Polska nie jest jedynym krajem w Europie, który daje swoim obywatelom możliwość składania deklaracji podatkowych online. Brak konieczności drukowania dokumentów, oczekiwania w długich urzędowych kolejkach oraz urywania się w tym celu z pracy – to tylko kilka korzyści, wynikających z tego rozwiązania. Oczywiście rozliczenia podatkowe online są również standardem w innych krajach – dlatego wnioskując np. o zwrot podatku z Holandii także możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – nawet jeśli aktualnie mieszkasz już w Polsce.

Zachęcamy Cię jednak do tego, aby powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Dlaczego? W przypadku Królestwa Niderlandów ominą Cię wszelkie formalności, które dotyczą założenia tzw. cyfrowej tożsamości DigiD (Digitale Identiteit). Zaoszczędzisz sporo czasu na poszukiwaniu informacji dotyczących kryteriów, jakie w tym celu muszą spełnić osoby zameldowane i niezameldowane w tym kraju oraz na kompletowaniu dokumentów. Będziesz wolny od potencjalnych zmartwień oraz stresu, dotyczących wypełniania wniosku w obcym języku oraz dokonywania rozliczeń w ramach systemu podatkowego, który pod różnymi względami różni się tego, który znasz z Polski.

Zalety tego rozwiązania odczujesz jeszcze bardziej, jeśli Twoje zameldowanie w Holandii było tylko na czas pracy, nie zaś na stałe. Osoby będące w takiej sytuacji zobowiązane są bowiem do wypełnienia formularza M Biljet, który składa się z ponad 80 pytań, zawiera około 100 stron i przypomina księgę podatkową. Co więcej, jako podatnik nie możesz złożyć go w formie elektronicznej. Nasza praca obejmuje rozmaite zadania, które różnią się stopniem skomplikowania, dlatego możesz nam w pełni zaufać. I zająć się tym, co nie będzie spędzać Ci snu z powiek. Do kluczowych korzyści, związanych ze współpracą z BFA Poland nasi Klienci zaliczają przede wszystkim spokój i pewność, że ich rozliczenia podatkowe online zostały wykonane poprawnie i zgodnie z aktualnymi przepisami prawa podatkowego danego kraju.

Zostań w domu i skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Jeśli aktualnie Twoim celem jest otrzymanie jak najwyższego zwrotu pieniędzy, pochodzących z zagranicznego podatku – skontaktuj się z nami. Poza rozliczeniami podatkowymi online z innymi krajami oferujemy także rozliczenia z polskim fiskusem, który wymaga wykazywania dochodów z zagranicy na formularzu PIT-36 ZG. Ogromną korzyścią dla osób, które podejmują zatrudnienie poza granicami Polski, jest umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania, którą polski rząd podpisał z większością krajów. W zależności od zawartych postanowień, przychody z zagranicy są opodatkowane m.in. za pomocą metody wyłączenia z progresją. Jest ona bardziej korzystna od metody proporcjonalnego odliczenia i znajduje zastosowanie m.in. w przypadku rozliczania podatku z Niemiec.

Jeśli te pojęcia niewiele Ci mówią – nie martw się – wszystko Ci wytłumaczymy. Jesteśmy po to, aby kompleksowo wspierać każdego podatnika, na każdym etapie dokonywania rozliczeń. Wiedzę i doświadczenie rozwijamy już od 20 lat, dlatego możesz mieć pewność co do naszej skuteczności i niezawodności. Wybierz dogodny dla siebie sposób rozliczeń podatkowych online – prześlij nam dokumenty za pomocą formularza, który znajduje się na każdej zakładce naszej strony lub poczty elektronicznej – na adres mailowy BFA Poland. A jeśli jednak wolisz wyjść z domu – wyślij je tradycyjną pocztą do naszej siedziby w Gliwicach. Masz jakieś dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy!

Rozlicz się online!

Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku, należy pobrać odpowiednią ankietę osobową.
Ankietę należy poprawnie wypełnić, podpisać i zeskanować.

Następnie przesłać ją na nasz adres e-mail: info@bfapoland.eu lub załączyć ją poniżej.

Kliknij lub przeciągnij do tego obszaru pliki przeznaczone do przesłania. Maksymalna liczba przesyłanych plików wynosi 10.
Dozwolone rozszerzenia plików to: .png, .gif, .jpg, .doc, .xls, .ppt, .pdf, .txt, .odf, .odt, .ods
Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do obsługi Twojego zapytania i wniosku. Jeśli masz wątpliwości, zapoznaj się z Polityką prywatności [otwiera nową kartę].